Kiedy rezerwować termin na makijaż ślubny i fryzurę ślubną ?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie..
Przyszłe Panie Młode są przekonane, że makijaż ślubny czy fryzura ślubna to kwestia, poboczna i załatwienie profesjonalnej wizażystki czy fryzjerki nie jest takie trudne.

To przekonanie z czasem okazuje się mylne.. Zdajcie sobie sprawę, że nie tylko Wy w danym dniu będziecie jedynymi Paniami młodymi ten dzień będzie również wyjątkowy dla innej Pani Młodej.
Czekając na zarezerwowanie terminu u makijażystki do ostatniego momentu może przyczynić się do niepotrzebnego zamętu i stresu. Pamiętajcie drogie Panie, że osoba wykonująca makijaż czy fryzurę ślubną jeśli jest tylko jedna i nie pracuje w salonie,  jest w stanie w dniu ślubu do godzin wczesno popołudniowych wykonać tylko kilka a czasem nawet jeden makijaż ślubny czy upięcie ślubne. Więc nie można się wpisać w tzw „kolejkę”..
 

Profesjonalne makijaże ślubne to kwestia godziny czasem dwóch godzin pracy. Makijaż ślubny wymaga czasu, dokładności i precyzji. Oczywiście dzięki wcześniejszemu próbnemu makijażowi mamy pewność jak będzie wyglądał docelowy makijaż ślubny.

Makijażystka dojeżdżająca w dniu ślubu do klienta nie jest również w stanie szybko przetransportować się w inne miejsce do kolejnej Pani Młodej. Również bywa tak, że przy okazji malowania i czesania Pani Młodej do pomalowania są jeszcze osoby z rodziny Państwa Młodych, dlatego jeden dzień pracy makijażystki czy fryzjerki ślubnej to z reguły jedna Pani Młoda.

 

Tak więc rezerwując termin pamiętajcie drogie Panie by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.
Sprawdziłyście portfolio i wykonane makijaże Waszej „upatrzonej” wizażystki? Śmiało pytajcie o wolne terminy i o możliwość próbnych makijaży czy fryzur!
Makijaż próbny i fryzura próbna dadzą Wam pewność że wybrałyście dobrze swoją makijażystkę i, że nie będziecie musiały się stresować swoim wyglądem w dniu ślubu.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i z wolnymi terminami.
http://www.sylwiamakeup.pl/kontakt