Szkolenia z upięć ślubnych

Moje szkolenie online dostępne tutaj: https://hair.sylwiamakeup.pl/

 

Zapisy na szkolenia inwidualne tutaj: https://sylwiamakeup.pl/kontakt

 


Szkolenie z upięć ślubnych Kraków from SylwiaHubicka

Szkolenie z upięć ślubnych

Jesteś początkującym stylistom fryzur? Pracujesz w salonie fryzjerskim? A może dopiero zaczynasz przygodę z fryzjerstwem? Chcesz zająć się wizerunkiem panien młodych i skupić się na upięciach ślubnych i upięciach okolicznościowych? Chcesz podszkolić swoje umiejętności a wszystkie kursy fryzjerskie nie spełniają Twoich oczekiwań?

A może pracujesz jako freelancer, jesteś makijażystą lub wizażystą i chcesz poszerzyć swoje portfolio o fryzury ślubne i upięcia okolicznościowe. Nie wiesz jak zacząć, jak dobrać produkty i jakich kosmetyków do włosów użyć by upięcie było efektowne i trwałe?

Myślisz o kursach fryzjerskich ale nie wiesz jaki wybrać i od czego zacząć?

Mam dla Ciebie coś co może Cię zainteresować, coś co pomoże Ci w codziennej pracy w salonie fryzjerski, przede wszystkim z pannami młodymi, coś co pozwoli Ci zacząć i poznać podstawy pracy stylisty i tworzenia upięć ślubnych.

Szkolenie z upięć ślubnych Kraków

Szkolenia to idealny pomysł na rozwój samego siebie i swoich umiejętności. Wiedza ze szkoleń, zawsze przekłada się na efekty naszej pracy. Najlepsi styliści nie poprzestają na nieustannym szkoleniu swoich umiejętności. Swoje doświadczenie łączą ze zdobytą wiedzą, co świadczy o ich profesjonalizmie i perfekcji.

Jeśli jesteś początkującym stylistom fryzur lub jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z fryzurami i chcesz wykonywać upięcia ślubne, upięcia okolicznościowe. Poznać najnowsze techniki upięć, skrętu loków, różnorodne faktury. Jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat kosmetyków do włosów, chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca stylisty fryzur z klientką, przyszłymi pannami młodymi - szkolenie z upięć ślubnych jest właśnie dla Ciebie! 

Fryzura ślubna i upięcia ślubne. 

Fryzury ślubne dopasowane do urody pani młodej, do jej kształtu twarzy, rodzaju kondycji włosów, to nieodzowny element udanego wizerunku ślubnego. Przyszłe panie młode, chcą prezentować się idealnie w dniu swojego ślubu, dlatego poszukują fryzjerów po kursach, posiadających certyfikat z upięć ślubnych. Jeśli wyspecjalizujesz się w upięciach ślubnych, Twoje grono klientek z pewnością wzrośnie. W pracy z pannami młodymi liczy się głównie Twoja wiedza i umiejętności.


Fryzury ślubne 

Upięcie ślubne czy upięcie okolicznościowe to nie lada wyzwanie dla wielu stylistów fryzur i fryzjerów. Wymagania kobiet wciąż rosną. Panie młode inspirują się najnowszymi trendami i chcą uzyskać taki sam efekt jak ze zdjęć, które wcześniej widziały. 

Wiedza zdobyta na szkoleniach

Odpowiednio dobrane produkty i techniki upięć ślubnych, pozwolą ci spełnić oczekiwania każdej panny młodej. Dobrze użyte wypełniacze pozwolą osiągnąć Ci każdy rozmiar koków w upięciach ślubnych. Fryzury ślubne i upięcie z krótkich włosów nie stanie się problemem jeśli dowiesz się jak w prawidłowy sposób doczepić włosy. Fryzury ślubne i upięcia z długich włosów nie sprawią ci kłopotu jeśli użyjesz odpowiednich kosmetyków i przygotujesz włosy w odpowiedni sposób. 

Szkolenie z upięć ślubnych. Organizacja

Podczas szkolenia indywidualnego, będziesz miał okazję pracować na modelce, to na niej wykonasz upięcia i fryzury, które przydadzą Ci się podczas pracy z pannami młodymi.

Natomiast, jeśli chcesz w soim tempie i w swoim czasie zdobywać wiedzę, możesz zakupić szkolenie online, do którego będziesz miał dożywotni dostęp.

O szkoleniach z upięć ślubnych.

Szkolenie dedykowane jest zarówno osobom, które mają niewielkie doświadczenie z włosami jak i osobom, które na codzień pracują w salonie fryzjerskim. 

Jeśli jesteś wizażystką lub makijażystką szkolenie i kurs online jest właśnie dla Ciebie. Szkolenie, które pokaże Ci najprostsze i najszybsze techniki wykonywania upięć. Pozwoli również stworzyć trwałe i nowoczesne upięcia włosów, które podobają się paniom młodym i pozostałym klientom. Upięcia okolicznościowe możesz wpisać w swoje portfolio, przez co dotrzesz do większej ilości klientów. 

Wiedzę zdobytą na szkoleniu będziesz mógł praktykować w swojej codziennej pracy. 

Pracujesz w salonie fryzjerskim? Szkolenia mogą odbyć się w każdym salonie fryzjerskim na terenie Krakowa i okolic oraz w Warszawie. 

Jesteś freelancerem? Szkolenie może odbyć się w moim studio lub w twojej pracowni. Przede wszystkim możesz skorzystać też z kursu online i praktykować zdobytą wiedzę na swoich klientkach, koleżance lub modelce. 

Certyfikat po szkoleniu.

Szkolenie może być przeprowadzone indywidualnie lub poprzez kurs online, po każdym z nich otrzymasz certyfikat za udział w szkoleniu. 

Dostęp do szkolenia online z upięć ślubnych masz nieograniczony w czasie!

Pamiętaj!

Trenuj swoje umiejętności i nie bój się inwestować w szkolenia, a włosy staną się Twoją pasją! 

Zapisy na szkolenie.

Zapisy na indywidualne szkolenia odbywają się droga mailową przez adres hubicka.s@gmail.com. Zakupu szkoleń online możesz dokonać bezpośrednio tutaj: 

Certyfikat ze szkoleń gwarantowany! 

Koszt szkolenia.

Koszt szkolenia indywidualnego jest ustalany po wcześniejszej rozmowie na temat Twoich oczekiwań, poziomu Twojej wiedzy i tego czego chcesz się nauczyć.

Szkolenie online z upięć ślubnych to jednorazowy koszt: