O MNIE

Makijaż, stylizacja włosów, upięcia ślubne, kreaowanie wizerunku ślubnego, wizaż, warsztaty makijażu, indywidualne i grupowe lekcje makiażu, stylizacja, stylizcja oprawy okularowej -  to tylko niektóre z rzeczy którymi się zajmuję na codzień.

Pracuję przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody ale w szczególności cenię sobię pracę z klientem indywidualnym. Pragę aby wszystkie Panie oddające się w moje ręce doświadczyły czegoś wyjątkowego. Aby poznały się z innej strony. Makijaż to sztuka charmonii i wydobycia tego co w nas kobietach najlepsze i najpiękniejsze. Ogormnie cenię sobie naturalność i prostotę zarówno w makijażu jak i w upięciach. Stawiam na kreatywność, pasję i ambicję. Kreuję nową wizje osoby starając się spełnić jej oczekiwania. W dążeniu do perfekcji wciąż uczestniczę w kursach i szkoleniach oraz podpatruję prace najlepszych makijażystów i stylistów. Uwielbiam wyzwania i ciąglę podnoszę sobie poprzeczkę. Wiem, że każde nowe doświadczenie przybliża mnie do upragnionego celu.


Jeśli chcesz sprawdzić jak może odmienić Cię nowy makijaż i nowa fryzura - zapraszam do współpracy!

 

Konkurs Mistrza makijażu 2016
 

Pracuję przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody lecz w szczególności cenię sobie prace z klientem indywidualnym.Stawiam na kreatywność, pasje i ambicję. Kreuję nową wizję osoby starając się spełnić jej oczekiwania. W dążeniu do celu wciąż uczestniczę w kursach i szkoleniach oraz podpatruję pracę najlepszych. Lubię wyzwania, wiem, że każde nowe doświadczenie przybliża mnie do perfekcji.

Jeśli chcesz sprawdzić jak może odmienić Cię nowy makijaż i fryzura- zapraszam do współpracy !