Sesja portretowa

Sesja Portretowa

Już długo zastanawiasz się nad tym by zafundować sobie sesje zdjęciową?
Przeglądasz zdjęcia koleżanek, znajomych i myślisz skąd mają takie fajne zdjęcia? czemu to ja nie mogę mieć też tak fajnego zdjęcia?
Chciałabyś przeżyć coś ciekawego, urozmaicić sobie czas i poczuć profesjonalny klimat sesji zdjęciowej?
Może zastanawiasz się jak to wygląda „od kuchni” a może po prostu chciałabyś poczuć się jak modelka, gwiazda czy znana osoba, którą wszyscy się zajmują. Stylizują, czeszą malują.

Nic prostszego! Zgłoś się tylko do mnie! Makijaż i fryzury to moja pasja i praca, a organizowanie sesji zdjęciowych i metamorfozy to druga pasja.

Profesjonalny fotograf, profesjonalne studio zdjęciowe, makijaż oddający Ciebie, makijaż dostosowany do całej stylizacji oraz drugi makijaż mocniejszy, makijaż intensywniejszy, taki makijaż, w którym siebie nigdy dotąd się nie wyobrażałaś.


Fryzura i stylizacja fryzury?  Klasyczne upięcie-  czemu nie! Prawdziwe wyzwanie przyjdzie jeśli zdecydujesz się na doczepienie włosów, na stworzenie różnych splotów i konstrukcji na włosach. Trochę artystycznie, modnie, zawsze na czasie i zawsze według Twojego uznania.

To od Ciebie zależy, którą wersję wybierzesz chodź zawsze zachęcam do wyboru dwóch opcji to Ty decydujesz jak chciałabyś aby sesja przebiegała i wyglądała.


Zapraszam do kontaktu a udzielę Ci wszystkich informacji na temat przebiegu sesji zdjęciowej, czasu jej trwania oraz propozycji jakie możemy dla Ciebie przygotować