Metamorfozy

Obserwujesz celebrytów w  telewizji, przeglądasz gazety i zachwycasz się urodą innych. Masz poczucie, że Ty też mogłabyś tak wyglądać  gdybyś tylko w końcu zrobiła coś ze swoimi włosami? Gdybyś w końcu nauczyła się malować i używać odpowiednich kolorów cieni do powiek.

Widziałaś już tyle programów na temat jak się odpowiednio ubrać, przeczytałaś setki poradników jak dbać o włosy i jaki kolor jest odpowiedni do Twojego Typu urody? A może oglądnęłaś już wiele tutoriali na youtube, które pokazywały makijaż krok po kroku?
Próbowałaś, szukałaś, kupowałaś nowe kosmetyki, które miały zadziałać cuda, stwierdziłaś nic.. dalej nic?

W końcu sięgnęłaś po fachową pomoc i udałaś się do fryzjera, poszłaś do kosmetyczki albo makijażystki ale nadal nie satysfakcjonował Cię finalny efekt?
Coś nie grało, to nie byłam ja, dziwnie się czułam, przecież nie powtórzę tego sama w domu!

Zrezygnowana, zawiedziona i niezadowolona zrezygnowałaś z szukania dalszych rozwiązań, które sprawiły by,  że poczujesz się w końcu kobieco i wyjątkowo. Poczujesz, ze w końcu zachce Ci się zrobić coś ze sobą, swoim ciałem, życiem, samopoczuciem i wyglądem..

Może problem mnie tkwi w samej Tobie ale w osobach którymi się do tej pory się otaczałaś? na których do tej pory natrafiałaś, na których myślałaś, że możesz polegać, bo mają dyplom, wiedzę i większe doświadczenie w temacie niż Ty?

Może po prostu nie znalazłaś osoby, która popatrzyłaby na Ciebie całościowo, globalnie, wysłuchałaby Twoje potrzeby i pragnienia. Spróbowała skonfrontować Twoje marzenia o samej sobie  z rzeczywistością? Podpowiedziała by Ci gdzie popełniasz błędy a gdzie obrałaś dobry kierunek. Pokazałaby jak się ubrać, jak dobrać ubrania do Twojej figury, jaki kolor dodatków wybrać. Ale także zajęłaby się Twoją cerą, wskazałaby, które z produktów powinnaś użyć aby Twoja twarz była promienna i pełna blasku. Dodatkowo osoba ta pokazała by Ci jak się malować, jakiego użyć podkładu, jak dobrać odpowiednie kosmetyki do koloru Twoich oczu ust i karnacji.

Całościowo i harmonijnie spojrzałaby na Twoją osobę, na Ciebie jako osobę, która chce odmienić coś w swoim życiu a nie na kolejną klientkę, kolejną Panią, którą trzeba „zrobić” – pomalować lub uczesać, żeby była zadowolona.

Tak jak pozostałe osoby, na które być może trafiłaś też chce byś była zadowolona, jednak chcę by Twoje zadowolenie było nie tylko chwilowe i sytuacyjne, ale by trwało z Tobą cały czas, w każdym momencie kiedy będzie patrzeć w lustro, kiedy będziesz wybierać nowe ubrania, gdy pokusisz się o to by kupić sobie nową pomadkę lub nowy cień do powiek.

Chcesz zmian, ale tych długofalowych?

Skontaktuj się ze mną a powiem Ci co i jak, zaczniemy od początku, zaczniemy od przyjemnego spotkania i dobrej kawy na której opowiesz mi o swoich potrzebach i rozterkach. Później ja będę miała na Ciebie Plan! Ułożę wszystko tak jak Ty sobie zażyczysz, będę architektem Twojej osoby i Twojego wizerunku. Połączę wszystkie jego elementy aby były harmonijne i spójne, odkryje Twój potencjał na nowo !

Zacznij swoją metamorfozę i przygodę z makijażem stylizacją już dziś !
Zapraszam do kontaktu !
Sylwia Hubicka Make up Artist & Hair Stylist https://www.sylwiamakeup.pl/kontakt