Warsztaty makijażu Kraków

Blondynka ubrana na biało po kursie makijażu Kraków

UWAGA!

Termin najbliższego szkolenia 21 maja. Zapisy tutaj: https://sylwiamakeup.pl/kontakt

 

Makijaż pozwala wydobyć z każdej kobiety to co w niej najlepsze i piękne ! Dzięki sztuce makijażu odkrywamy swoje atuty i maskujemy ewentualne niedoskonałości. Kosmetyki do makijażu pozwalają zdziałać cuda, a umiejętne ich zastosowanie z pewnością przyda się każdej kobiecie.

Kurs makijażu Kraków

Lekcja makijażu i warsztaty makijażu to niesamowita okazja do tego by zacząć swoją przygodę z makijażem lub do tego by podszkolić swoje umiejętności makijażowe i malować jak profesjonalna wizażystka. Tak, na prawdę nie ważne są twoje dotychczasowe doświadczenia związane z makijażem, jedynie to czego potrzebujesz, to odrobina chęci i determinacji do tego by pozyskać nowe umiejętności.

Jak zacząć przygodę z makijażem?

Kobieta malująca się przy lustrze rozpoczyna przygodę z makijażem w Krakowie

Nie potrzebujesz całej wiedzy dotyczącej makijażu, która zgromadzona jest w internecie. Nie potrzebujesz również oglądać niedopasowanych do ciebie i twojej urody filmików na YouTube , które prezentują różne typy makijażu. Nie potrzebujesz również mnóstwa kosmetyków i akcesorii, których i tak później nie wykorzystasz. Potrzebujesz jednego! - Indywidualnego kursu makijażu, po którym, będziesz wiedzieć co dla ciebie jest odpowiednie.

Kurs makijażu

Indywidualny kurs makijażu pozwoli na analizę twojej cery, określenie typu urody oraz dobór kosmetyków zarówno do pielęgnacji jak i do makijażu dziennego, który będziesz mogła szybko zmienić na makijaż wieczorowy.

Kurs makijażu Kraków, jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które pragną nauczyć się malować siebie. Kurs makijażu Kraków może zostać podarowany innej osobie na prezent. Vucher na kurs makijażu, to oryginalny i praktyczny prezent na dzień kobiet, prezent na dzień mamy, prezent na urodziny, święta czy każdą inną dowolną okazję.

Makijaż dzienny

Większość kobiet na codzień, wykonuje bardzo podstawowy, delikatny makijaż bądź nie maluje się w cale bojąc się o efekt wykonanego makijażu. Makijaż dzienny stanowi wyzwanie, panie nie wiedzą jakich produktów używać, jak dobrać dla siebie odpowiedni kolor podkładu, korektora, cieni do oczu czy różu do policzków. Nie wiedzą również jaki kolor powinien podkreślać ich usta by całość makijażu wyglądała spójnie. Dodatkową trudność stanowi wybór odpowiednich akcesoriów i technik makijażu.

Kurs makijażu może okazać się ogromną pomocą dla każdej kobiety, która chce w naturalny i subtelny sposób podkreślić swoją urodę. Kursy makijażu, krok po kroku przygotują do tego by zacząć w odpowiedni sposób przygodę z makijażem.

Szkolenie z makijażu dziennego Kraków

Pędzle oraz podkłady podczas szkolenia z makijażu dziennego Kraków

W trakcie szkolenia dowiesz się jakich kosmetyków potrzebujesz by w odpowiedni sposób wypielęgnować swoją twarz oraz jakie kosmetyki kolorowe będą ci potrzebne by wykonać szybki a zarazem perfekcyjny makijaż dzienny. Kurs pozwoli ci zdobyć wiedzę, również na temat makijażu wieczorowego i makijażu okazjonalnego. Na kursie nauczysz się łatwy sposób przetransformować makijaż dzienny w makijaż wieczorowy. Ponad to na kursie makijażu dziennego poznasz wszystkie sztuczki i wskazówki, które ułatwią ci ćwiczenia różnych technik makijażu. Kursy makijażu nie uczą tylko techniki makijażu dziennego, uczą również w jaki sposób prawidłowo wykorzystywać akcesoria do makijażu by nakładanie podkładu, cieni do oczu czy różu nie stanowiło żadnego problemu.

Konturowanie twarzy

Facechart używany podczas szkolenia konturowania twarzyPewnie słyszałaś wiele na temat konturowania twarzy, optycznego powiększenia oczu i zniwelowaniu zasinień i zmęczenia dzięki makijażowi. Tak, to prawda odpowiednie kosmetyki mogą zniwelować twoje cienie pod oczami, mogą pozwolić na to, że ewentualne drobne linie mimiczne magicznie znikną z twojej twarzy. Poprzez odpowiednio dobrane cienie do powiek, będziesz mogła podkreślić kształt twoich oczu i zatuszować efekt opadającej powieki. Konturowanie twarzy, podkreśli kości policzkowe, zniweluje ewentualną asymetrię twarzy i pozwoli na trójwymiarowość, co na dzień i na wieczór świetnie się sprawdza.

Zajęcia z makijażu Kraków

Podkład w kosmetyczce, używany podczas warsztatów makijażuKursy makijażu prowadzone są w trybie dziennym w formie kilku godzinnego szkolenia. Szkolenie możesz zakupić na użytek własny lub podarować bliskiej Ci osobie voucher na indywidualny kurs makijażu, który zrealizuje w dogodnym dla siebie terminie. Kurs makijażu Kraków może również odbyć się po za studiem makijażu w Krakowie. Szkolenia mogą odbywać się w domu klienta zarówno na terenie Krakowa jak i okolicy. W kilka godzin nauczysz się wszystkich potrzebnych technik do tego by wykonać na sobie makijaż dzienny lub makijaż wieczorowy na każdą okazję!

Kurs makijażu w prezencie dla siebie samej

Sprawdź, zapisz się, zrób sobie prezent, zainwestuj w siebie, zmień nawyki i uzupełnij swoją kosmetyczkę o nowe, dopasowane do twojej cery i twojego typu urody produkty.