Trendy w makijażu ślubnym 2021

Co roku kreowane są nowe trendy w makijażu ślubnym i fryzurze ślubnej. Pojawiają się one i znikają. Powtarzają się lub na długi czas odchodzą w niepamięć. 
Trendy w makijażu ślubnym zmieniają się również wraz z porami roku. 
 
Rok 2021 narzucił wiele zmian w branży ślubnej, zmienił również podejście do makijażu ślubnego i fryzur ślubnych. 
 
Zobacz jakie inspiracje możesz zaczerpnąć z tegorocznych trendów makijażowych w swoim makijażu ślubnym.
 
Monochromatyczne kolory.
 
Kremowe odcienie w jednobarwnym wydaniu nadają delikatny i romantyczny wygląd każdej pannie młodej. Monochromatyczny makijaż skupiający uwagę na oczach, rozświetlonej cerze i naturalnym kolorze ust to popularny trend w makijażu ślubnym w 2021 roku. 
 
Zaznaczone usta.
 
W poprzednich latach panował trend podkreślania oczu i oprawy oka. Makijaże ślubne skupiały swoją uwagę na mocnych brwiach, doczepianych rzęsach i ciemnych kolorach powiek. W tym roku makijażyści ślubni stawiają na usta. Usta w mocnym wydaniu. Podkreślone konturówką, wymalowane pomadką w intensywnym kolorze oraz zaznaczone dużą ilością błyszczyku. 
Usta w tym sezonie mają przykuwać uwagę i zdominować makijaż oczu.      Makijaż i fryzura do sesji poślubnej
 
Subtelny połysk.
 
W tym roku pożegnaliśmy się z mocno błyszczącymi powiekami na rzecz delikatnych mieniących się drobinek. Dodatek połysku to świetna droga do tego aby nadać elegancji makijażowi i sprawić by był on najbardziej pożądanym makijażem roku. Panie młode kochają błysk na powiekach i kościach policzkowych. 
 
Dodatek koloru.
 
Makijaż ślubny z czerwonym akcentemChociaż aplikacja cieni ponad załamanie powieki wychodzi już z mody, dodatek chmury koloru sprawia, że makijaż ślubny nadal utrzymuje się w trendach. Kolor fiołka, różu czy brzoskwini wpisuje się w aktualne trendy.
 
Zdrowa i błyszcząca skóra.
 
Ten trend przemawia do wszystkich Pań Młodych. Każda z nich chciałaby cieszyć się zdrowo wyglądającą, promienną skórą, która ma naturalny blask. Ten naturalny efekt, promiennej cery można uzyskać poprzez odpowiednią pielęgnację i odpowiednie kosmetyki a także techniki makijażowe. Wystarczy, że trafi się w odpowiednie ręce makijażystki ślubnej.
 
 
Jeśli marzysz o makijażu zgodnym z najnowszymi trendami i dopasowanym do Twojej urody i charakteru. Zapraszam do kontaktu! https://sylwiamakeup.pl/kontakt