Makijaż ślubny Pana Młodego.

Makijaż ślubny Pana Młodego to w dzisiejszych czasach już nic szokującego. A wręcz konieczność !

Często Panowie borykają się z problemem przebarwień, zaczerwienień skóry, zasinień wyprysków. Warto więc ujednolicić koloryt ich cery używając do tego specjalnych podkładów czy korektorów. Nie można przesadzić jednak z ich ilością, gdyż nikt nie chciałby dostrzec nieestetycznych plam podkładu na swojej czy też sukience.

Jeśli potrzebujemy tylko zniwelować efekt nadmiernego błyszczenia się czoła czy strefy T zastosujmy mocno matująca bazę lub krem i przypudrujmy delikatnie twarz pudrem transparentnym. Pozwoli to osiągnąć bardzo naturalny i delikatny efekt.

Makijaż Pana Młodego wykonuje się szybko, Pan Młody nie czuje się przemalowany oraz nie musi obawiać się uwag i komentarzy gości weselnych. W męskim makijażu jakakolwiek przesada jest niewskazana, oddając Pana Młodego w ręce profesjonalisty mamy pewność, że nie stanie się mu krzywda

Tak więc Drogie Panie, nie bójmy się zafundować naszemu przyszłemu mężowi makijażu, dajmy poczuć mu się równie dobrze i komfortowo. Bo przecież jego szczęście jest naszym szczęściem!