Makijaż ślubny – mocne podkreślone oko.

Rezygnacja z delikatnych pastelowych kolorów i delikatnie mieniących się cieni na rzecz mocno podkreślonego oka a w stylu smoky eye? Czemu nie!

Makijaż, szczególnie Panny młodej musi przyciągać uwagę, musi dawać wrażenie zmysłowości i kobiecości.
 

Od czego zacząć?

 
Najpierw zadaj sobie pytanie czy kiedykolwiek widziałaś się w mocniejszym makijażu, jeśli nie, to nie zwlekaj i sięgnij po ciemną miękką kredkę i zestaw cieni do smoky eye. Spróbuj pomalować oko obrysowując kredką jego kontur, następnie rozetrzyj kredkę ciemnym cieniem tak aby kolor cienia zanikał w kierunku łuku brwiowego.

Ważne jest abyś równie mocno zaznaczyła rzęsy, wtyuszuj je mocno i doklej sztuczne kępki, bądź rzęsy na przeźroczystej taśmie.

Podkreśl swoje brwi używając do tego celu specjalnych cieni bądź kredki. Nie zostawiaj ich w nieładzie i nie wyrywaj włosków zbyt mocno, mają one stanowić oprawę dla Twoich oczu.

Jeśli nie masz wprawy w malowaniu, umów się z wizażystką, nie koniecznie na makijaż próbny ale na makijaż wieczorowy. Ona profesjonalnie pokaże Ci jak wykonać ten wcale nie prosty makijaż.

Ciemno podkreślone oczy to dla Ciebie chleb powszedni?

Pamiętaj jednak, że w makijażu ślubnym liczy się „złoty środek”. Przy mocnym oku ważną rolę odgrywa nieskazitelna cera.
Musi ona być zadbana, gładka, promienna, jej koloryt powinien zostać wyrównany odpowiednio dobranym podkładem. Z pomocą, również przyjdą Ci korektory, bazy oraz mineralne pudry.

Pozostałe elementy makijażu: policzki, usta powinny stanowić drugi plan.

Używając różu do policzków nie przesadź z jego ilością, muśnij nim szczyt kości policzkowych aby stworzył efekt naturalnego rumieńca. Możesz użyć delikatnie połyskującego różu, który dodatkowo uwypukli kości policzkowe i ładnie rozświetli twarz.

Na usta nałóż odrobinę błyszczyku, pozbawionego drobinek, bądź postaw na matową pomadkę w naturalnym kolorze. Matowe szminki utrzymują się dłużej na ustach i nie wymagają wielu poprawek.

Zdobądź się na odwagę i wykrocz poza ramy codziennych, popularnych i delikatnych makijaży ślubnych. Niech Twój makijaż podkreśli Twój styl i osobowość, niech zwróci uwagę i przyciągnie spojrzenia, wówczas poczujesz się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Jeśli chcesz zobaczyć się w oryginalnym makijażu ślubnym zapraszam, do skorzystania z mojej oferty https://sylwiamakeup.pl/oferta

Sprawdź również dlaczego powinno się wykonać makijaż ślubny Pana Młodego https://sylwiamakeup.pl/blog/2015/03/makijaz-slubny-pana-mlodego-