Dlaczego warto wybrać makijaż ślubny z dojazdem do klienta niż wykonać go w salonie ?

Wiele zapytanych prze ze mnie Pań dlaczego wybrały wykonanie makijażu siebie w domu odpowiedziały jednoznacznie, że postawiły na komfort, chciały oszczędzić sobie stresów i poczuć się luksusowo.

Dużo w tym prawdy!
Mianowicie, makijażystka przyjeżdżająca wykonać ślubny makijaż Panny Młodej, jest skoncentrowana tylko na niej. Dba o to by to ona była najważniejszą osoba w tym dniu oraz o to by czuła się swobodnie i wyjątkowo.

 

Często Panie Młode rezerwując makijażystkę z dojazdem chcą sobie oszczędzić stresów i nieprzyjemnego czekania u fryzjera czy tez kosmetyczki. Zdają sobie sprawę, że nie są jedynymi klientami salonu i że salon nie jest nastawiony tylko na nie.

Do salonu trzeba dojechać, nie spóźnić się, po drodze pewnie załatwić jeszcze kilka innych rzeczy, pilnować godzin ustaleń?  Mamy na to czas w tym dniu? Jesteśmy pewne, że ze wszystkim zdążymy? Poruszanie się w tym dniu autem, pośpiech, angażowanie innych osób może przynieść dodatkową dezoriętacie i niepotrzebne stresy. Warto w tym dniu je oszczędzić!

 

Dodatkowym plusem przyjazdu makijażystki do domu klientki jest to, iż w jednym miejscu może ona wykonać makijaż zarówno dla Pani Młodej jej mamy, druhen i pozostałych chętnych gości. Wspólna atmosfera przygotowań pozwala cieszyć się i przeżywać ten wyjątkowy dzień w gronie najbliższych od samego momentu przygotowań.


Reportaż ślubny? Fotoksiążka? Oryginalny filmik ze ślubu? Czemu nie!
Kamerzyści i fotografowie często chcą uwiecznić moment przygotowań Panny Młodej,

Zabawne czy wzruszające chwile w trakcie malowania, czesania i ubierania.


Nie wyobrażalną rzeczą jest zorganizowanie tego wszystkiego w salonie kosmetycznym.
 

Zastanawiałaś się również kiedykolwiek nad kompetencjami kosmetyczki? Warto wiedzieć, że nie wszystkie kosmetyczki dobrze wykonują i dobierają makijaże szczególnie ślubne. W toku swoich studiów często wizaż i makijaż to tylko kilka godzin lekcyjnych, jeśli wiec trafimy na taka panią, która zna tylko podstawy makijażu i doboru kosmetyków kolorowych,  możemy wyjść od niej bardzo niezadowolone.. (czego nie życzę, żadnej z Pań).

 

Jeśli pojawiają się w Was wątpliwości i macie dodatkowe pytania odnośnie makijażu z dojazdem do klienta to zachęcam do kontaktu !
Bardzo chętnie odpowiem i udzielę ewentualnych porad:)
Możesz kontaktować się ze mną przez formularz kontaktowy  https://sylwiamakeup.pl/kontakt

bądź bezpośrednio za pomocą maila hubicka.s@gmail.com

A jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat makijażu ślubnego czy makijażu próbnego odsyłam do pozostałych artykułów.

https://sylwiamakeup.pl/makijaz-slubny-krakow

https://sylwiamakeup.pl/blog/2015/01/wizazystka-makijazystka-dlaczego-warto-wykonac-u-niej-makijaz-slubny