Makijaż na studniówkę i Fryzura studniówkowa Kraków.

Studniówka wiąże się z wieloma przygotowaniami, wyborem sukienki, butów, odpowiedniej biżuterii i dodatków.

Często sen z powiek spędza makijaż i fryzura. Co wybrać w tym dniu? Jaki makijaż będzie odpowiedni do wybranej kreacji? Jak nie przesadzić z ilością kosmetyków oraz jak uchronić się od mocno wyczesanych i idealnie ułożonych fryzur, które odbierają dziewczęcy urok?

                                     

W tym sezonie w makijażu nadal, królować będzie klasyczne smoky eye, jednak dla młodych dziewczyn sugeruję wykonać je w trochę innej wersji.

 

Kolorowe Smoky eye.
Zamiast czarnego czy ciemno grafitowego cienia użyj ciekawych turkusów bądź granatów.
Pamiętaj, intensywność koloru musi delikatnie zanikać od załamania powieki do łuku brwiowego kolor powinien być już idealnie roztarty. To powiększy Twoje oko i nada całemu makijażowi interesujący efekt.

 

Smoky eye z dodatkami

Jeśli już decydujesz się na ciemne przydymione oko, dodaj do niego odrobinę połyskujących cieni bądź metalicznych pigmentów.

Idealnym dodatkiem do ciemnego oka są sztuczne rzęsy, te na cienkiej taśmie jak i te w kępkach. Aplikacja rzęs wymaga trochę cierpliwości i precyzji.

 

Delikatne Smoky eye

Czy to w ogóle możliwe? Tak! Jeśli zamiast ciemnych kolorów użyjesz subtelnych pastelowych odcieni różu, fioletu, brzoskwini.

Wystarczy tylko mocno wytuszować rzęsy i podkreślić tym samym cieniem dolną powiekę. Wewnętrzny kącik oka możesz dodatkowo rozświetlić perłowym jasnym cieniem.

 

Fryzura studniówkowa.

 

Dziewczyny, które są posiadaczkami długich włosów mają wiele możliwości upięć i uczesań, jednak w tym sezonie to rozpuszczone, pofalowane lub pokręcone włosy są w modzie.

Pasują zarówno do długich jak i krótkich sukienek. Mogą być delikatnie podpięte na jedną stronę bądź zaczesane do tyłu i swobodnie spięte.

 

Te, które noszą  krótkie lub średniej długości włosy również mogą pozwolić sobie na pokręcenie i pofalowanie włosów. Należy jednak uważać by włosy nie dodawały niepotrzebnej objętości twarzy oraz by jej nie zaokrąglały.

 

Jeśli nie wiesz jaka fryzura do Ciebie będzie pasować oraz na jaki makijaż powinnaś się zdecydować, napisz do mnie!

Pomogę wybrać Ci najodpowiedniejszą wersję, możesz również skorzystać zarówno z makijażu i fryzury studniówkowej pomaluję Cię i uczeszę tak abyś olśniła wszystkich swoim wyglądem.

 

Zapraszam do kontaktu!
hubicka.s@gmail.com