Makijaż na Sylwestra 2015 - akcent na usta

Coraz częściej sięgamy po szminki w odważnych i zaskakujących kolorach. Nie boimy się ostrych róży, głębokich czerwieni, fioletowo jagodowych kolorów oraz energetycznych pomarańczy! Nasze usta zyskują na pełności a całość makijażu prezentuje się niebanalnie.

Złote usta

Jak osiągnąć efekt złotych ust?

Już praktycznie każda firma kosmetyczna w swojej ofercie posiada złote szminki, które pokrywają złotą poświatą usta. Występują w wersji matowej, bądź z drobinkami.

Mniej trwały efekt złota na ustach możecie osiągnąć używając delikatnych złotek, które tak naprawdę służą do  zdobienia paznokci lub owijania słodyczy. Należy je porwać na delikatne małe kawałki i przykleić na usta klejem. Efekt ten osiągniecie również posypując połyskującymi drobinkami usta, najlepiej jednak nałożyć wcześniej odrobinę błyszczyku.

Cekiny i kryształki

Kolejna inspiracją na Sylwestrową noc mogą być cekiny i wszystkie pięknie połyskujące kryształki. To Zasze przyciąga wzrok! Tym razem na ustach..

Za pomocą specjalnego kleju możesz przykleić do swoich ust praktycznie wszystko; cekiny, kryształki, drobne kuleczki, piórka, brokat, ziarenka. Podczas aplikacji wybranych zdobień musisz uzbroić się w cierpliwość. Powinnaś również liczyć się z tym, że tego typu makijaż ten nie będzie trwałym makijażem.

Przed aplikacją kryształków wymaluj dokładnie usta kryjącą pomadką w dowolnym kolorze, sprawi to, że wszystkie niedociągnięcia będę mniej widoczne.

Dwu kolor !

Trend na połączenie dwóch kolorów na ustach, nie jest już tak szokujący. Potrafimy bawić się barwami i formami, łączymy stałe pomadki z błyszczykami, połyskujące szminki z matowymi. W Sylwestra tego roku połącz złoto z klasyczną czerwienią, bądź ekstrawagancką czernią.

Moc Błyszczyku

Nic tak nie pobudza zmysłów jak duże ponętne usta. Nawet idealnie wyrysowane z intensywnym kolorem nie będą przykuwać uwagi, jeśli nie dołożysz odrobiny błyszczyku.

Wzorki?

Za pomocą eyelinerów, cieni i kolorowych pomadek, możesz wyczarować na swoich ustach fantazyjne wzory. Inspiracje możesz czerpać ze wszystkiego, mogą to być litery z gazet, zwierzęce motywy. Jeśli nie masz sprawnej ręki, możesz posłużyć się gotowymi szablonami do naklejania, które możesz znaleźć w sklepach internetowych.

Postaw na kolor!

W tym sezonie jesienno zimowym 2014/2015 najmodniejszym kolorem na ustach jest jagodowa czerwień. Ciemne pomadki pasują do każdej karnacji i praktycznie każdego typu urody. Są eleganckie i zmysłowe. Nie potrzebują dodatkowej oprawy, wystarczy wyrównać koloryt cery, użyć zbiżonej do koloru pomadki koloru konturówki i cieszyć się oryginalnym efektem.

 

Pamiętajcie aby makijaż ust prezentował się odpowiednio, musicie zadbać o ich właściwą pielęgnację. Najlepiej jest wykonać delikatny peeling oraz wklepać mocno nawilżający krem.


A na temat sylwestrowych trendów we fryzjerstwie poczytasz tutaj https://sylwiamakeup.pl/blog/2014/12/sylwestrowe-trendy-fryzury


Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0