Pomysły na wieczór panieński w Krakowie

Kraków to miasto, które ma do zaoferowania wiele atrakcji, dla każdego. W tym mieście nie da się nudzić! W śród największych polskich miast Kraków wyróżnia się autentycznością, magią i niesamowitą energią.

Kraków co roku przyciąga wielu lokalnych jak i zagranicznych turystów. Mieszkańcy doskonale wiedzą, że to miasto zapewni wszystkim oczekującym wyjątkowego wieczoru atrakcje do białego rana. Kraków wybierany jest na wszelkie ważne wydarzenia i imprezy. W Krakowie odbywa się dużo ślubów a przyszła para młoda, decyduje się zorganizować tutaj swój wieczór - wieczór kawalerski i panieński.

Ja z mojej strony oferuję coś wyjątkowego:  warsztaty makijażu na wieczór panieński zapraszam do kontaktu.

Wyjątkowy wieczór panieński w Krakowie

Na terenie Krakowa organizowane są wieczory panieńskie dla przyszłej panny młodej. To tutaj można wpaść na nietuzinkowy pomysł zorganizowania wyjątkowego wieczoru panieńskiego. Name

Wieczór panieński Kraków - gdzie zorganizować?

Jeśli nie masz pomysłu na imprezę na wieczór panieński i szukasz sposobu na jego organizację, podpowiem Ci, co możesz zrobić by ten wieczór zapadł w pamięć przyszłej pannie młodej i nie koniecznie skończył się standardową imprezą w najlepszych klubach w Krakowie.

Niezapomniany wieczór panieński w wynajętym apartamencie

Jeśli szukasz miejsca na prywatną imprezę i niezapomniany wieczór panieński, powinnaś pomyśleć o wynajęciu apartamentu, w centrum Krakowa, który pozwoli na zorganizowanie warsztatów makijażu dla wszystkich zaproszonych dziewczyn.

Warsztaty makijażu na wieczorze panieńskim w Krakowie

Warsztaty makijażu to świetny pomysł na integrację wszystkich zaproszonych pań. To gwarancja super zabawy w szczególności dla mniejszych grup.

Próbując swoich sił w makijażu zdecydowanie możecie liczyć na wyjątkowy wieczór panieński. Makijaż odmienia każdą kobietę, podkreśla jej atuty urody jak i ukrywa pewne mankamenty. Makijaż sprawia, że każda z nas czuje się pewnie, kobieco i wyjątkowo.

Magia makijażu

Sama sztuka makijażu nie jest łatwa. Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt, potrzeba odpowiednio dobranych kosmetyków i akcesorii. Przyda się również minimalna wiedza na temat prostych technik aplikacji i pewnych tricków, które ułatwiają codzienny makijaż.

Warsztaty makijażu, pomagają zrozumieć pewne istotne elementy makijażu, pokażą jak odpowiednio dobierać kolory kosmetyków oraz pokażą jak ich poprawnie używać.

Pani Młoda wciela się w rolę modelki

Makijaż Kraków

Podczas warsztatów makijażu na wieczorze panieńskim, panna młoda wciela się w rolę modelki. To na niej prezentowany jest główny makijaż wieczoru. Po omówieni z przyszłą panną młodą, jej oczekiwań i pragnień odnośnie makijażu, przechodzimy do działania, czyli do aplikacji makijażu krok po kroku.

Każda z Pań obecna na wieczorze panieński oprócz tego, że aktywnie uczestniczy w pokazie makijażu obserwując kolejne kroki i etapy makijażu, wykonuje go na sobie.

Każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego otrzymuje potrzebne do wykonania makijażu kosmetyki i akcesoria. Na życzenie panny młodej, może ona wykonać na sobie makijaż razem z dziewczynami, wówczas każda z pań po kolei staje się modelką.

Makijaż krok po kroku

Makijaż wieczorowy, bo taki w szczególności interesuje panie, zaczynamy od przygotowania cery. Aplikujemy odpowiednią pielęgnacje, dobieramy kolor podkładu i aplikujemy go. Następnie przechodzimy do omówienia konturowania twarzy i uzyskania idealnego jej kształtu.

Szczegółowo omawiamy podstawową technikę makijażu oka, która sprawdzi się u wszystkich pań.

Na koniec zaznaczamy brwi i podkreślamy usta poznając przy tym ciekawe sposoby na optyczne powiększenie oczu i ust.

Każda z pań będzie miała możliwość utrwalenia makijażu i sprawdzenia go w różnym oświetleniu.

Niezapomniany wieczór panieński w Krakowie

Warsztaty makijażu na wieczorze panieńskim to spotkanie, które łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Wyjątkowa atmosfera sprawi, że wszystkie panie poczują się kobieco i z pewnością będą bawić się fantastycznie. Wymieniając się swoim doświadczeniem i dyskutując na temat swoich umiejętności mają możliwość lepszego się poznania.

Wieczór pełen wspomnień

Tak jak masaż to spa dla ciała tak makijaż to spa dla twarzy i duszy. Potrafi on zmienić kobietę nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Dzięki profesjonalnemu makijażowi, panie czują się pewniej i chętnie wybiorą się na dalsze atrakcje jakie zapewnia im Kraków.

Wieczór panieński w postaci warsztatów makijażu to też świetny prezent dla pani młodej od jej przyjaciółki, światowej, druhny czy też całej grupy dziewczyn.

Name

Wieczór panieński na terenie Krakowa

Warsztaty na wyjątkowy wieczór panieński sprawdzą się dla grup min 4 - 6 osobowych. Jeśli grupa na wieczorze będzie liczniejsza, wieczór panieński może przerodzić się w pokaz makijażu. Wówczas, dziewczyny obserwują pannę młodą, która wciela się w role modelki. Same nie wykonują na sobie makijażu. Na pani młodej krok po kroku wykonany zostanie cały makijaż z uwzględnieniem elementów, które przydadzą się każdej z Pań w swoim indywidualnym makijażu, który wykonują na co dzień.

Wiedza i umiejętności

Przyjaciółki obecne na wieczorze panieńskim, przez cały okres trwania pokazu mogą swobodnie zadawać pytania i wymieniać się między sobą swoim doświadczeniem w makijażu.

Z pewnością, pokaz makijażu na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego jak i przede wszystkim w pamięci panny młodej.

Profesjonalna obsługa

Podczas warsztatów makijażu na wieczorze panieńskim w Krakowie, oprócz zdobytej wiedzy i umiejętności czeka was wspaniała zabawa, przy kieliszku wina, szampana lub prosecco, napoje mogą być serwowane przez profesjonalną obsługę.

Profesjonalna obsługa podczas imprezy zajmie się również komfortem pań, spełniając ich każde życzenie i potrzebę. Powitalne słone przekąski, również będą zapewnione, aby wieczór był nie tylko wspomnieniem udanej zabawy ale by był też smaczny.

Pamiątkowy filmik

Dodatkowo na twoje życzenie, podczas warsztatów makijażu lub pokazu makijażu, profesjonalny fotograf może wykonać pamiątkową relację a nowoczesny kamerzysta pamiątkowy filmik, którym będziecie mogły pochwalić się w social mediach!

Zaplanuj organizację wyjątkowego wieczoru panieńskiego

Zorganizujemy twoją prywatną imprezę, niezapomnianą wyprawę w świat piękna i makijażu!

Proszę o przesłanie zapytania a wyślę ci link ze wstępną ofertą. Po zapoznaniu się ze wstępną ofertą, zapraszam cię do kontaktu telefonicznego abyśmy mogły omówić i wybrać najlepszą konfigurację eventu na wieczór panieński Kraków, następnie prześle ci formularz rezerwacji warsztatów.

Wyjątkowy wieczór panieński Kraków

Nie zorganizuję ci boat party, bus party, tram party, lasery powitalne piwo, spa, występ muzyczny i taniec to też nie moja działka. Nie znam się też na wynajmie samochodów czy bumper ball. Jest wiele takich miejsc w Krakowie, które zaoferują ci taką formę imprezy. Pamiętaj, że nie muszą one trafić do gustu każdej z panny młodej. Zastanów się jaki prezent chciałabyś sprawić dla przyszłej panny młodej aby poczuła się wyjątkowo i aby jej panieński był niezapomniany!

Czekam na twój krok!