Makijaż ślubny w stylu boho

Makijaż ślubny w stylu Boho wykonany w KrakowieMakijaż w stylu Boho przede wszystkim, tak jak wyżej wspominałam powinien być lekki, świetlisty i opierać się na delikatnych tonacjach kolorystycznych. Odpowiednia kolorystyka to kolorystyka brązów, ciepłych lub chłodnych, kolorów ziemi, nie wykluczone zostają kolory pastelowe, kolor brzoskwini, różu czy wrzosu.
Makijaż ten nie powinien opierać się tylko na matowych wykończeniach, powinien zawierać w sobie elementy satynowego połysku i głosu.
 
Jeśli chodzi o makijaż oczu to zdecydowanie w trendzie boho jest płasko naniesiony cień na całą powiekę ruchomą oka lub cienie w jednej tonacji kolorystycznej powinny płynnie przechodzić przez siebie na zasadzie ombre, nie powinny one tworzyć mocych kontrastów. Kluczowym elementem jest podkreślenie dolnej powieki wycieniowując (blendując) kolor dość nisko aż do oczodołu. Takie modelowanie oka zdecydowanie je podkreśli i powiększy, a jeśli dodatkowo użyjesz koloru przeciwnego niż kolor Twojej tęczówki to wydobędziesz go jeszcze bardziej.
W makijażu boho jak najbardziej możesz użyć sztucznych rzęs, najlepiej jeśli będą one w kępkach. Będą wyglądać bardziej naturalnie i zalotnie. O sztucznych rzęsach w makijażu ślubnym możesz poczytać więcej tutaj: https://sylwiamakeup.pl/blog/2015/11/sztuczne-rzesy-w-makijazu-slubnym
Makijaż brwi ma również duże znaczenie, brwi nieMakijaż ślubny boho blondynki stojącej w otoczeniu kwiatów w Krakowie powinny być mocno wyrysowane, raczej postaw na naturalny łuk brwiowy, najlepiej szeroki a włoski w brwiach zaczesz delikatnie i utrwal woskiem.
Cera niech będzie delikatnie pokryta podkładem, pamiętaj o jej doskonałym nawilżeniu. Pod podkład możesz użyć wszelkich rozświetlających baz by skóra wyglądała na zdrową.
Lekko przypudruj twarz pudrem i na policzki koniecznie nałóż odrobinę różu. W zależności od karnacji, niech będzie to róż bardziej chłodny ( przy bardzo jasnych, bladych karnacjach) lub róż brzoskwiniowy jeśli masz cerę lekko żółtą lub śniadą.
Na ustach niech pojawi się kropla błyszczyku w naturalnym odcieniu.
 
W makijażu w stylu boho powinnaś zrezygnować z mocnych graficznych kresek, sztucznych rzęs na taśmie, z intensywnych kolorów cieni, zbyt wyrazistego łuku brwiowego i mocnego konturowania twarzy oraz mocno kryjących pomadek do ust w nienaturalnych odcieniach.
 
Pamiętaj, że to makijaż ślubny, więc powinien być trwały i lekki. Trwałość możesz zapewnić sobie odpowiednimi kosmetykami. Kosmetyki te powinny być dobre jakościowo to gwarantuje Twoją pewność siebie i makijaż utrzymany w nieskazitelnym stanie do samego rana. Więcej na temat makijażu ślubnego możesz poczytać tutaj : https://sylwiamakeup.pl/makijaz-slubny-krakow
 
Jeśli oczekujesz takiego makijażu w dniu ślubu, a sama nie masz przekonania co do swoich umiejętności czy wiedzy to zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług makijażu ślubnego u profesjonalnej makijażystki, wizażystki ślubnej. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą  https://sylwiamakeup.pl/oferta oraz do kontaktu
 
hubicka.s@gmail.com