Makijaż i fryzura do plenerowej sesji ślubnej.

Fryzura i makijaż ślubny w sesji plenerowejTe Panie, które wybierają zupełnie inny styl makijażu czy fryzury ślubnej, najczęściej chcą się pokazać w innej odsłonie. W dniu ślubu makijaż był delikatny, w pastelowych odcieniach, czy neutralnych kolorach, natomiast w dzień sesji ślubnej mocniej podkreślone zostają oczy. Panie nie boją się już intensywniejszych kolorów, mocniej zaznaczonych ust czy też większego rozświetlenia twarzy. Podobnie jest z fryzurą ślubną. Upięcie ślubne w postaci niskiego koka, upięcie ślubne w postaci pół podpiętych włosów, fryzura ślubna warkocz, zostaje zmieniona na rozpuszczone włosy. Rozpuszczone, lekko falowane włosy w dniu sesji plenerowej to na pewno dobra decyzja. Panie nie muszą się obawiać o trwałość fryzury prze min. 12h nie muszą także używać tony lakieru aby fryzura została utrzymana w odpowiednim kształcie. Rozpuszczone włosy do sesji zdjęciowej wyglądają naturalnie i podane zostają lekkiemu wiatrowi co dodaje większej naturalności. Oczywiście jeśli mówimy o sesji plenerowej typowo zorganizowanej na zewnątrz.Sesja plenerowa w Krakowie. Panna młoda z makijażem i fryzurą ślubną
 
Często makijaż i fryzura do sesji plenerowej różni się od tej w dniu ślubu tym, głównie z tego powodu, że Pań Młodych nie przygotowuje ta sama osoba. Z racji tego, ze sesja zdjęciowa odbywa się najczęściej w innym mieście, Panie wybierają skorzystanie z usług innego profesjonalisty. Każdy wizażysta czy też fryzjer stylista ma inną rękę, inną technikę, inną szkołę więc nawet jeśli wzorowano by się na pierwotnym makijażu i fryzurze ślubnej nigdy nie będzie ona identyczna.
 
Panie, które wybierają tą sama stylistykę makijażu i fryzury ślubnej często chcą kontynuacji, podobało im się to jak wyglądały w dniu ślubu, były zadowolone z usługi makijażu ślubnego i fryzury ślubnej więc decydują się na ten sam wizerunek. Zdjęcia z sesji plenerowej są kontynuacją zdjęć ze ślubu jak i z wesela.
Nie ma tak naprawdę większego znaczenia czy potrzeba jest tworzenia takiego samego wizerunku Pani Młodej w dniu sesji plenerowej czy też nie. Najważniejsze jest to by dobrze się czuć z samym sobą, by wszystko było utrzymane w harmonii. Sesja zdjęciowa rządzi się swoimi prawami, makijaż powinien być troszkę mocniejszy i zmatowiony by na zdjęciach wyglądał dobrze. Podkreślone mogą być zarówno oczy i usta. Fryzura to nie koniecznie sztywne upięcie i związane mocno włosy, to naturalnie układające się fale lub luźno zapleciony warkocz.
 
Jeśli chcesz poczytać więcej na temat makijażu ślubnego zapraszam tutaj : https://sylwiamakeup.pl/makijaz-krakow
Jeśli natomiast chcesz poznać tajniki fryzury ślubnej i stylizacji włosów zapraszam tutaj: https://sylwiamakeup.pl/stylizacja-fryzur
W razie pytań zapraszam do kontaktu:  https://sylwiamakeup.pl/kontakt