Makijaż na chrzciny.

 

Chrzest święty to wyjątkowa uroczystość, ważna i przejmująca dla rodziców jak i dla całej rodziny. Organizacja chrzcin i ewentualnego przyjęcia to dla ( z reguły) świeżo upieczonych rodziców nie małe wyzwanie. 

 
W dniu chrztu, wszystko kręci się wokół nowego członka rodziny. Dba się o jego potrzeby i komfort oraz to jemu zwraca się szczególną uwagę.
 
Dobrze, gdy komfortowo w tym dniu czują się też rodzice a w szczególności mama, która jako kobieta chciałaby poczuć się wyjątkowo i pięknie. Zwłaszcza gdy za sobą ma zapewne wiele nieprzespanych nocy, wiele wyjść bez makijażu, specjalnego ogarniania się i strojenia - bo na co dzień nie ma czasu zadbać o siebie. 
Makijaż Kraków
 
Chrzest święty może być fantastyczną okazją do tego by kobieta po porodzie mogła poczuć się zjawiskowo, by mogła powierzyć się profesjonalnej osobie i zadbać o swój wizerunek, który z pewnością zostanie uwieczniony na zdjęciach. 
 
Makijaż na chrzest i chrzciny dziecka to makijaż subtelny, delikatny, makijaż podkreślający urodę. Makijaż dostosowany do uroczystości.
 
W makijażu tym ważny jest umiar, kobieta powinna czuć się swobodnie. Powinny zostać uwzględnione takie aspekty jak dotychczasowy makijaż, ulubione produkty do makijażu i pielęgnacji. 
 
Wywiad dotyczący potrzeb jest kluczowy. Makijażystka na tej podstawie będzie mogła zaproponować swoją wizję na makijaż i przedstawić ją zainteresowanej klientce. 
 
Makijaż na chrzest święty powinien być trwały i zarazem lekki. Nie ma mowy o tym, by kobieta musiała poprawiać makijaż w ciągu dnia. makijaż i stylizacja wÅ�osów
 
Makijaż na chrzciny to makijaż, który łączy w sobie cechy makijażu dziennego, makijażu upiększającego jak i makijażu fotograficznego. 
 
Jeśl tylko masz okazję do tego by oddać się w ręce profesjonalisty i wykonać profesjonalny makijaż na chrzest, nie wahaj się, zrób to - umów się już dziś! 
 
Zatroszcz się o siebie  a jak zadbam o resztę. :) 
 
Zapraszam do kontaktu https://sylwiamakeup.pl/kontakt