Fryzura ślubna - włosy doczepiane.


Przeglądając zdjęcia i inspiracje w Internecie i katalogach, często wzdychacie patrząc na bujne luźne loki, gęsty i pełny warkocz czy też nisko osadzony gładki duży kok.
Martwicie się faktem, że wasze włosy na pewno nie nadają się do takiej fryzury lub też są niewystarczającej długości aby wykonać z nich wymarzone upięcie.

 

Teraz w dobie „wszystkiego” każda z nas może sobie pozwolić na taką fryzurę jaką sobie wyśni i wymarzy!
To za sprawą włosów, które bez problemu można doczepić i odczepić.
Doczepienie włosów metodom clip in to bezpieczny sposób na pełną objętości fryzurę.
Włosy te ( o ile są 100 % naturalne) można kręcić, prostować oraz poddawać wszystkim innym zabiegom fryzjerskim takim jak koloryzacja czy trwała.

Odpowiednio dobrany kolor włosów doczepianych do Twojego aktualnego koloru włosów sprawia, że efekt wygląda bardzo naturalnie.

Długie taśmy włosów przyczepia się do włosów klientki za pomocą małych grzebyczków na zatrzaskach. Daje to pewność, że włosy nie zsuną się i nie odczepią podczas długiej nocnej zabawy weselnej.

Doczepienie włosów tą metodą nie niszczy i nie obciąża Twoich naturalnych włosów, jest bezpieczne i bardzo efektowne. Włosy można zamówić w różnej ilości i różnej długości w zależności od potrzeb klientki i jej wymarzonej fryzury.


Jeśli chcecie sobie pozwolić na fryzurę marzeń nie zastanawiajcie się długo, pokarzcie inspirację i pomysły waszej stylistce włosów i pozwólcie jej wziąć sprawy w soje ręce, a na pewno wyjdziecie usatysfakcjonowane.

 

Pamiętajcie jedyne co nas może ograniczać to nasza wyobraźnia !

Zapraszam do kontaktu https://www.sylwiamakeup.pl/kontakt

Efekty doczepiania włosów możecie znależć na moim funpage na Facebooku ; https://www.facebook.com/sylwiamakeupartist

 


Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0