Indywidualna lekcja makijażu - czy warto ?

Makijaż to nie lada umiejętność, to sztuka jak to kiedyś ktoś powiedział. Trochę się z tym zgodzę ale nie chce Was straszyć. Do wykonania prawidłowego makijażu na codzien nie potrzebujemy nie wiadomo jakiej wiedzy i umiejętności, wystarczą odpowiednie produkty dopasowane do naszych potrzeb i odpowiednie kosmetyki, które dadzą oczekiwany efekt. Owszem potrzebujemy wprawy i cierpliwości szczególnie na samym początku drogi z makijażem. Ale niech nas to nie zniechęca do rozpoczęcia i poznania „sztuki” makijażu.

 

Tak jak wspominałam, aby wykonać codzienny makijaż wystarczą odpowiednio dobrane do naszej potrzeby produkty i kosmetyki. Nie wiesz jakie one są Nie wiesz, które kolory, które produkty akurat do Ciebie będą pasować? Gubisz się w drogerii wśród tych wszystkich kolorowych opakowań?
Tak będzie zawsze dopóki nie dowiesz się co dokładnie jest tobie potrzebne, nie Twojej koleżance, nie Twojej mamie ale Tobie. Każda z nas jest różna i każda z nas wymaga innych produktów i rozwiązań. Po to właśnie jest indywidualna lekcja makijażu abyś dowiedziała się jakie konkretne produkty TOBIE są potrzebne do osiągnięcia wymarzonego efektu.

 

Podczas indywidualnego spotkania z makijażystką czy wizażystką dowiesz się tego wszystkiego. Zaczniecie od podstaw demakijaż i pielęgnacji cery a później dojdziecie do kolorów i formuł. Makijażystka na indywidualnym spotkaniu nie obarczy Cię natłokiem informacji, których nie wykorzystasz później u siebie. Nie będzie Ci mówić o wszystkim bo nie skorzystałabyś z tego. Będzie na prawdę w sposób indywidualny i ludzki podchodziła do Twoich oczekiwań i podsuwała Ci takie rozwiązania, które ułatwią Ci późniejszy makijaż.

 

Podczas takiej indywidualnej lekcji makijażu powinnaś dowiedzieć się również o technice nakładania produktów, która dla Ciebie, przy Twoich dotychczasowych umiejętnościach będzie najlepsza.
Poznasz zasadę aplikacji podkładu, różu, bronzera cieni i wszystkich pozostałych kosmetyków. Do Twojego kształtu Twarzy, Twojego Typu urody, Twojego koloru tęczówki i budowy oka.

Zobacz jak wiele możesz skorzystać przy takim indywidualnym spotkaniu. Zastanów się czy na pewno potrzebujesz znania wszystkich metod nakładania cieni w makijażu, który i tak nie będziesz później wykonać? No chyba nie. Jeśli jednak tak, to zawsze możesz udać się na druga taką lekcję lub na dłuższy kurs. Ale Pamiętaj, ze na takich dłuższych lekcjach czy spotkaniach makijażystka przeważnie koncentruje się na grupie osób lub na tym, żebyś dobrze wykonywała komuś makijaż a nie sobie.

Sama zastanów się czy warto zainwestować w coś bezpośrednio dla Ciebie, coś co sprawi, ze makijaż już dłużej nie będzie tylko porannym obowiązkiem ale przyjemnym rytuałem.

Zapraszam Cie na takie indywidualne spotkanie ze mną przy lekcji makijażu. Odpowiem na wszystkie nurtujące Cie pytania i podpowiem i poprowadzę Cie w najlepsze aspekty makijażu tylko dla Ciebie.

Więcej na temat indywidualnej lekcji makijażu w Krakowie dowiesz się tutaj:http://www.sylwiamakeup.pl/lekcja-makijazu

A skontaktować się ze mną możesz za pośrednictwem formularza tutaj:http://www.sylwiamakeup.pl/kontakt

Czekam z niecierpliwością na Twój krok!