Profesjonalny makijaż ślubny Kraków

Profesjonalny Makijaż Kraków.

Pierwsze odpowiedz sobie na pytanie jaka potrzeba Tobą kieruje by pójść właśnie do tego miejsca? Jeśli to jest zabieg upiększający, jeśli chcesz się zrelaksować i skorzystać z usługi masażu to zrób wywiad środowiskowy, popytaj koleżanek, przeglądnij stronę salonu i umów się piersze na konsultację aby ocenić poziom zaangażowania i kompetencji osób które mają wykonać usługę.

Jeśli natomiast szukasz profesjonalnego makijażu czy to makijażu dziennego, czy makijażu okazjonalnego a przede wszystkim profesjonalnego makijażu ślubnego, powinnaś udać się już nie do gabinetu kosmetycznego, a do profesjonalnej wizażystki.

Często profesjonalne kosmetyczki z dużym doświadczeniem i umiejętnościami nie są dobrymi wizażystkami. I nie mówię tu tego aby kogoś oceniać, bo oczywiście zarażają się wyjątki i w gabinetach pracuje dużo dziewczyn z pasją i talentem do makijażu. Ale na co dzień jednak pamiętajcie, że specjalizują się one w czymś innym.

A każdy specjalista jest od tego by w wąskim swoim temacie miał rozwiązanie na wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta. Profesjonalny makijaż to wbrew pozorom nie lada wyzwanie.

Czy zatem charakteryzuje się taki profesjonalny makijaż, profesjonalna makijażystka czy profesjonalna wizażystka?

Otóż po pierwsze, makijaż przede wszystkim jest dopasowany do urody klientki. Do jej koloru oczu, włosów, typu karnacji. Dopasowany jest do jej kształtu twarzy, oczu i ust. Makijażystka powinna wydobyć makijażem wszystkie charakterystyczne cechy twarzy, które sprzyjają urodzie klientki a zatuszować te które urody nie podkreślają.

Po drugie, profesjonalna makijażystka omawia dokładnie potrzeby klienta, słucha jego pragnień i oczekiwań. Co ważne nie kieruje się wszystkimi uwagami klienta, jeśli nie są one słuszne. Często kobiety mają mylne wyobrażenie czegoś co im będzie pasować, nie każdy tak samo też widzi kolory. Tutaj więc profesjonalizm i doświadczenie dobrej wizażystki/makijażystki ujawnia się w tym, że odpowiednio wytłumaczy klientce co można zastosować u niej a czego powinna w makijażu uniknąć. Na to zwrócić się powinno największą uwagę zwłaszcza w makijażu ślubnym. Makijaż ślubny to specyficzny rodzaj makijażu, ważne jest by mieć osobę, która profesjonalnie zajmie się tym najważniejszym i wyjątkowym makijażem kobiety w tym dniu.

Ale wróćmy do kolejnej charakterystyki profesjonalnego makijażu nie tylko ślubnego.

Makijaż profesjonalny to makijaż, który charakteryzuje się niesamowita trwałością oraz świeżością przez cały dzień. W profesjonalnym makijażu powinniśmy używać profesjonalnych kosmetyków, odpowiednich baz i produktów na wykończenie makijażu. Jakość kosmetyków to przede wszystkim ich pigmentacja, naturalne wykończenie i brak jakichkolwiek alergenów. Do profesjonalnego makijażu nie zbędę są również odpowiednie narzędzia (pędzle, gąbki) oraz akcesoria.

Przy wyborze odpowiedniej i profesjonalnej makijażystki powinnyście się też kierować jej ilością zleceń, portfolio jakim posiada oczywiście ważne są dyplomy i ukończone kursy czy szkolenia. Ale najważniejszy jest talent i czy jej praca jest waszym guście i estetyce.

Jeśli chcesz się umówić na profesjonalny makijaż, profesjonalnymi kosmetykami i doświadczoną makijażystką zapraszam do kontaktu : http://sylwiamakeup.pl/kontakt

Makijaż ślubny Kraków, makijaż z dojazdem do klienta zapraszam: http://sylwiamakeup.pl/oferta
 

Pamiętaj, zajmuję się również fryzurami i upięciami ślubnymi a więc makijaż i fryzura ślubna w jednym! http://sylwiamakeup.pl/makijaz-slubny-krakow

Sylwia Hubicka
Makeup Artist & Hair Stylist