Makijaż ślubny Kraków

A jak myślicie czy rodzaj makijażu ślubnego czy fryzury ślubnej zależy od miejsca ślubu lub rejonu z którego się wywodzi Para Młoda?
 

W brew pozorom miejsce ślubu i jego dokładna lokalizacja mają znaczenie w doborze makijażu i wszystkich pozostałych dodatków. Cała wizja ślubu, Sali weselnej, doboru dodatków, tworzenia zaproszeń czy winietek, to podświadome dopasowanie wszystkich elementów do atmosfery panującego miejsca.

I tak na przykład planując wesele w górach w klasycznej góralskiej karczmie, Pani Moda zapewne zrezygnuje z romantycznego lekkiego makijażu czy hollywoodzkiego looku na rzecz czerwonej pięknej pomadki lub mocno podkreślonych oczu z długimi rzęsami.
Ślub w dworku czy pałacu nie zdeterminuje Pani Młodej do tego by ubrała krótką suknie ślubną i postawiła na makijaż, który będzie wyglądnął mało elegancko.
Każda informacją dotycząca ślubu jest cenna dla osoby wykonującej Pani Młodej makijaż w tym dniu


Nie tylko urokliwe otoczenie ma wpływ na wybory stylizacyjne Panny Młodej. Determinującą kwestią w doborze makiażu są panujące trendy. I tu uwaga nie trendy lansowane na poszczególne sezony ślubne ale trendy i moda w danym rejonie.

I tak  Krakowie na przykład panuje moda na mocne konturowanie twarzy czy mocne podkreślenie ust soczystym i rzucającym się w oczy kolorem pomadki. Panie do ślubu wybierają raczej matowe ciemne kolory, które łącza z odważnymi czy ekstrawaganckimi fryzurami ślubnymi.

W rejonach poza Krakowem i w okolicznych miasteczkach Panie Młode wybierają przeważnie subtelniejsze podkreślenie oczu i ust. Przeważają kolory pastelowe róże i brązy.

Dla profesjonalnej makijażystki czy stylistki fryzur w doborze odpowiedniego makijażu czy fryzury ważne jest aby znać każdy detal ślubu oraz miejsce przyjęcia ślubnego.

Jak dobrać pozostałe elementy wizerunku ślubnego http://www.sylwiamakeup.pl/blog/2015/03/harmonijny-wizerunek-panny-mlodej-dobor-dodatkow-fryzury-i-makijazu-do-sukni-slubnej-